Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hromosvod vs. digestoř

Dobrý den.
Budu dělat vyústění digestoře skrz šikmou střechu takovou tou speciální taškou s komínkem. Bohužel zrovna v ideálním místě vede od hřebene střechy dolů hromosvod,
takže budu muset udělat s potrubím kličku. Chtěl bych se zeptat, jaká je minimální vzdálenost tohoto vyústění od hromosvodu. Děkuji.

Ak je výfukové potrubie vedúce z digestora s záklopkou a krytkou plastové, nevodivé, netečie do neho voda, nekondenzuje sa na obvodovom plaste vlhkosť, nevedia sa popri potrubí napájanie 230V/50Hz k ventilátoru a vypínačom digestora, môže sa ťahať tesne, ba priamo tesne vedľa zemniaceho drátu hromozvodu.