Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektromotor Bafang 750W z Aliexpressu

Dobrý deň, nemá niekto skúsenosť s nákupom https://www.aliexpress.com/item/32925991677.html ? Chcem zostaviť elektrobicykel pre otca a zvolil som motor Bafang 750W, akumulátor 12Ah a cyklokomp SW102. Hlavne ma zaujíma ako to funguje s daňou a clom nakoľko som ešte nič drahšie z číny nebral tak netuším ako to funguje. Z toho čo som vypočítal by som mal na dani a cle doplácať cca 200€ lenže z toho čo uvádza predajca to vyzerá že nič netreba doplácať a cena by mala byť konečná.
"""DDP Service: For below countires, the DDP service is included (tax or duty is paied by us)."""

Je potrebné dokupovať k tomu SETu aj https://www.aliexpress.com/item/32856449441.html alebo je to zbytočnosť?

Vopred ďakujem za rady a skúsenosti...

Ten motor znám. Je dobrý. Fungovat to bude a montáž není nijak obtížná. Pokud to půjde z EU (mají evidentně sklad v Polsku), nedoplácíš nic, DPH už je v ceně. Pokud z Číny, budeš platit. Dokoupením gear sensoru nic nezkazíš, jinak se budeš muset naučit přestat šlapat před přeřazením (stejně jako v autě nešlapeš na plyn, když řadíš).