Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka neohřívá vodu

Ahoj, mam myčku BEKO DIN 28220. Při běžícím programu myčka vyhodila jistič. Po zapnutí jističe jsem spustil myčku znovu a vše doběhlo. Ať při dalším jeti programu jsem zjistil, že myčka neohřívá vodu. Po dojetí programu je myčka uvnitř studená a nádobí mokré.

Nemá někdo tip/zkušenost s případnou opravou?
Díky,
Milan

Tak problém zřejmě vyřešen. Prošel jsem relé - vše v pořádku. Další bylo topné těleso - proměřil jsem a KO.

Objednal jsem tedy nové a dnes vyměnil - myčka opět hřeje. Pro případné další majitelé myčky, topné těleso je pod podlahou, která jde lehce odklopit. Je prodělání dvěma hadicovými sponkami.

Diky