Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka stále napouští vodu

Dobrý den pračka Candy mi při jakémkoliv programu po celou dobu stále jen napouští vodu v předpírce. Vypouští normálně, buben se točí, ale předpírka napouští i po vypnutí pračky. Nebere prášek ani aviváž. Prosím o radu .....bude třeba asi opravář, že:-(( chjo

"" napouští i po vypnutí pračky.""
Rozumí se tím, že napouští i po vypnutí pračky vypínačem, nebo i po vytažení ze zásuvky?
Pokud ano, je vadný jednoznačně elektrický napouštěcí ventil. Bývá uvnitř pračky hned za přívodní hadicí vody.