Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšení patky pro podlahu pergoly

Dobrý den, potřeboval bych poradit,jak mám zvýšit patku na kterou přijde podlaha. Je to patka po staré boudě. Bohužel vzhledem ke struktuře patky jsem vrtání zavrhnul. Jsou tam hrubé křemičité kameny.
Uvažuji,že to nastavím nějakou hrubou betonovou kachlí (podle tvaru). Potřebují to zvýšit ,tak o 20m (+hranol). Čím to nejlépe přilepit aby to drželo u sebe? Existují na toto nějaké speciální malty? Děkuji

I na 10 cm bych zvolil nabetonování. Lepit na to dlaždici by teoreticky šlo, ale vzhledem k nerovnosti původní patky budete mít někde lepidla 5 mm a někde 5 cm, což držet nebude a ani to nejde (lepidlo by vám vyteklo). Ten beton má výhodu, že si to srovnáte přesně do váhy s dalšími patkami.