Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize Philips 9104

Zdravím, uvažuji o televizi Philips 55PUS9104 - není mi jasné to, že jsou jakoby dva typy - se skleněným rámečkem a tenká /tedy asi EDGE LED/ https://www.youtube.com/watch?v=pfzcKHJ_KYE a potom bez skleněného orámování a silnější /možná DIRECT LED/ https://www.youtube.com/watch?v=Nh8eAi6L1q8 - má někdo tuto TV, příp. jak jste s ní spokojeni? Díky za názory.

Obě 2 tv mají parametry stejný, první je upravená vzhledově-design Jensen (lepší odraz ambilight). Měl jsem zadní podsvícení,ale vypnul jsem to /barevná stěna rušila sledování tv.
Koukněte na další videa,nebo zadejte dotaz na Philips podpora.

Díky za reakci, a který model Philipsu máte? Já se rozhoduju mezi 55PUS7304 a tou 55PUS9104. U té 9104 mě trochu zaráží podsvícení EDGE LED a Android 8 /a obávám se, že devítka tam už nebude/ ta sedmičková řada má DIRECT LED a Android 9. Na podporu Philipsu jsem psal, ale to je v podstatě k ničemu-vůbec nepochopili, že tu TV teprve chci koupit,jakoby odpovídal nějaký stroj.