Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka špatně myje

Zdravím mám myčku whirlpool 12 let.
Teď začala špatně umývat.

Uvnitř je trubka na přívod vody k hornimu rameni
Tato
trubka-zadniho-privodu-vody-kostr-ramenum-whirlpool-4812-530-29331-p4001

Tato trubka dobře nedrží ve spodnim úchytů a vždy co 2 mytí kousek popoleze nahoru takže dole tam vznikne vůle cca 1mm takže asi jde nahoru málo vody. Když to zatlacim tak zase chvíli vydrží a připadá mi že myje lepe. Žádné těsnění tam nebylo.
Nemá někdo zkušenost jestli by výměna pomohla? Nebo tam patří těsnění které se časem rozpadlo?

Vzhledem ke stáří se mi do toho nechce moc investovat.
Diky

Řešení:

takže stačilo vyměnit ten díl uprostřed trubky, je to na přivod vody do horního ramene (asi se to zove těsnící blok/injektor). bylo tam vyžrané těsnění, takže šlo málo vody do horního ramene a myčka myje jako nová.

díky a vyřešeno

takže stačilo vyměnit ten díl uprostřed trubky, je to na přivod vody do horního ramene (asi se to zove těsnící blok/injektor). bylo tam vyžrané těsnění, takže šlo málo vody do horního ramene a myčka myje jako nová.

díky a vyřešeno