Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastreseni bazenu

Dobry den, planuji zastreseni bazenu, velikost cca 4.5m x 4.5m, konstrukce kvh hranoly 12cm x 12cm. Prosim o radu jakou udelat krytinu. Chtel bych mit na strese umisten solarni ohrev, tudiz zadne plexisklo, laminat atd. Je lepsi podbiti osb, nebo palubky a jaka tloustka? Premyslel jsem dat na strechu nejakou hydroizolaci z PVC, sindele nebo asfaltove pasy. Dale krokve staci hranol 6x12cm po 90cm?
Dekuji

Problém bude asi z vnitřní strany při použití dřevěné konstrukce. Osobně bych koupil originál zastřešení s možností odsunutí a solární ohřev dal někde poblíž. Pokud budeš mít pevnou střechu tak ti na bazén nebude svítit sluníčko, vlhkost ti bude stoupat do dřevěné konstrukce a pomalu ti "odejde". Další věcí je pokud zapomeneš solár vypnout a někam odjedeš. Znal jsem chlapíka, který měl bazén zastřešený a spojený s rodinným domkem. Nevypnul solární ohřev a odjel na dovolenou. Když se vrátil byl nábytek a zařízení zralé na výměnu (uvnitř domu 100% vlhkost a cca 50 stupňů.