Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrospínač

Dobrý den ,

potřeboval bych náhradu za mikro spínač mqs-216. Se stejnou citlivostí. Uvnitř není pružinka avšak spíná se to plíškem.

Tohle je IMHO běžný mikrospínač, podobné vyrábí víc firem.
Pokud ten mikrospínač máš, třeba rozbitý, až to bude možné, obejdi qelby GM, GES... ukaž jim to tam, určitě ti nabídnou něco použitelného.