Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Název "nahřívací dutinky"

Zdarec,
mohli byste mi prosím poradit s názvem pro "nahřívací dutinku" na izolaci kabelů? Viděl jsem to jednou u automechanika - je to dutinka z plastu (asi) a ta se navleče na kabel, pak se to připájí k např. čidlu, přetáhne přes spoj a teplem nahřeje - plast se stáhne a tím se ten spoj zaizoluje. Potřeboval bych to na izolaci spoje mezi led páskou a kabelem. Bohužel nevím, jak se tomu říká a nedaří se mi to vygooglit... Děkuji za pomoc!

Jsou obyč a jsou s lepidlem uvnitř. Cena je podle průměru a jestli je uvnitř to lepidlo. Jakejkoliv hobbymarket to má. Je to asi v metrových délkách, nebo nějak akčně nasekáno v plastových pixlích občas.