Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak v přístroji 3292U-A00003 připojit kotel baxi nuvola duo-tec+ 24 ga. Děkuji předem za odpovědi

https://lnk.sk/jvH8

Schém zapojení spolu so servismanuálmi tvojho kotla je plný net. Musíš mať aspoň vadasku v paprčiach.

Ak sa na zapojenie spytuješ na poradni ako laik, radšej si zavolaj elektrikára. Nestojí ti to za odpálenie riadiacej jednotky.

V kotli toho na pripojenie samotného napájania kotla na šalter IS 230V/50Hz k svorkám a pripojenie k čokoláde na svorky izbového termostatu moc nie je k hľadaniu, ale chce to mať za sebou aspoň nejaké základy zapojenia fázy, nuláku a zeme:
https://www.diynot.com/diy/threads/baxi-duo-tec-boiler-and-nest-thermostat-connection.499354/

V kotli jsem zatim zapojil termostat PT 20, v tom neni problém. Napajeni adaptéru taky není problém, jen tam je výstup na externi podlahové čidlo a dalsi dvě svorky a ty by měli byt primo do kotle a podlahové cidlo nepotřebuji, protože mám radiatory