Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epoxidová pryskyřice

Ahoj, chci použít čirou epoxidovou pryskyřici se dřevem. Jakou použít barvu na dřevo, aby se snesla s epoxidovou pryskyřicí a nedělala bordel? Nechci čirou pryskyřici zabarvit od natřeného dřeva. Díky moc

On se vyrabi porad, a je to skvela vec. Tomu co popisujes se rika mrtvy drevo a opravdu je to recept na problemy. Drevo by timhle lakem melo byt pokryto jenom z jedny strany, to samy plati o olaminovani(tady podotknu ze takovej 20g/m^2 sklenenej kepr s dobrou pryskyrici je tak pruhlednej, ze si malokdo vsimne ze tam vube nejaky sklo je). Na lod z venku, super vynalez.