Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroty do mikropajek z ali

Těžko říct, moje mikropájka Solomon sh 815 má pruměr stopky 5.1 mm a podle toho vybírej.

Edit: ale co jí používám, tak jsem hrot neměnil, protože to není potřeba. A ano mám dva hroty.

Dodám: kup mikropajku a ignoruj hroty, ty vydrží déle než samotná pajka.

A ještě jedna věc, naprostá většina pájení jde dělat klasikou trafopajkou, a potvrdil mě to i elektrikář ve fabrice. Tím chci říct, že ta mikropájková pera jsou v podstatě na nic.