Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Indesit se mi přepnula do Demo verze.

Dobrý den.
Mám pračku Indesit Wise 107. Zřejmě omylem jsem
zmáčkla nějaký čudlík a pračka se mi přepnula do Demo verze. Nejde mi se vrátit zpět a zahájit prací cyklus. Moc děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Indesit (Kurt)

Vysuň práderu z šaltra 230V/50Hz, nechaj cca 15 min. úplne odpojenú. Nech sa vybije nejaký blbý kondík, ktorý si drží náboj "Demo".

Medzitým môžeš pri vypnutom kábli mačkať power button + súčinne všetky prepínače, možno sa resetuje programátor.

Zapoj 230V do siete.
Alebo si nájdi presný servismanual spojený s resetom SW nejakou vhodnou kombináciou gombíkov pomačkaním na práčke.