Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová myčkaBosch

Dobrý den,

koupila jsem si vestavěnou myčku Bosch SPV24CX00E. Je to moje první myčka, takže nemám žádné zkušenosti. Potřebuji poradit, jak jí zabudovat do linky aby se nevysouvala a jak k ní přidělat přední kryt-desku, kterou jsem objednala s novou kuch. linkou. Nemůžete mi poslat třeba nějaký odkaz či jinak poradit?

Moc děkuji za cenné rady, hodně zdraví všem .-)

Hloupé je, že třeba ta šablona na dveře je fakt užitečná a tu nikde na internetu nenajdete (jde taky o to, že musí být vytištěna přesně), navíc v tom balení jsou i zvlas6 šrouby, které se samostatně špatně shání - ta dvířka na nich potom visí.
Takže opravdu doporučuji kontaktovat prodejce. Jinak přední nohy nastavíte středovým šroubem (plast, kouká u země uprostřed myčky), jsou na to i videa: https://m.youtube.com/watch?v=j8d1WUbjhKE