Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorádio šumí

potřebuji poradit...nevíte jak vyřešit problém s autorádiem?když není auto nastartované ,tak naladím vše na rádiu,ale když nastartuji ,tak všechny stanice šumí...díky za rady

Bude se muset hledat a zkoušet. Napřed bych zkontroloval neporušenost anténního kabelu, prostříknul sprejem na kontakty anténní konektor a prověřil ukostření držáku antény na karosérii. Prostříknout oba kontakty zapalovacích kabelů a stěrací kroužky buzení v zadní části alternátoru. Když nic z toho nepomůže, tak zkusit instalovat odrušovací filtr napájení. Kdyby to dělalo pořád, vyzkoušet jiné autorádio.

Pro Cat:
Uvedené platí samozřejmě pouze v případě správnosti mého předpokladu, že se jedná o světle modrou Škodu Felicii(VIN MBEFF414S0083917), dodatečně vybavenou okenními deflektory a ráfky z lehké slitiny, s instalovaným autorádiem Panasonic CQ-C1405N a původními dvěma reproduktory, vše zapojené do standardního ISO konektoru. Pokud něco z toho nesedí, bude se to pochopitelně muset řešit zcela jinak a v tom případě uvedené návrhy prosím nebrat v potaz.