Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno třetí program ČT

Přátelé.Mám dotaz.Víte někdo zda ČT ten třetí program vysílá v pozemním šíření a pokud ano tak na jaké frekvenci a případně kanálu?Díky za případnou informaci.

No to je právě to že se mě to nenaladilo a automaticky to ladit nechci.Koupil jsem tak blbou televizi že mám problém Přeladit do oblíbených.Tak to nechci zase rozházet a blbnout s tím krámem zase hodiny.

Nedávejte automatické ladění, ale manuální. Zadáte pouze ten kanál na kterém je u vás vysílaný ten příslušný MUX, dáte vyhledat a to co najde pak Manuálně připojit. Tím se to zařadí "na konec" a nerozhodí to současné uspořádání programů. Pokud ovšem tohle vaše TV umí...

Já na obyčejném nechytrém settopboxu dal nové automatické hledání, objevilo se mi to v abecedním seznamu za ČT2 T2 (pořád tam vidím i ne_T2 kanály). Zatím si to nijak neskládám, počkám, až zmizí ty DVB-T kanály.

Naladilo se mi tu snad 160 kanálů, něco je vícekrát (na střeše "les" antén), něco zašifrované/placené (např. rakouské HD programy).