Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odkrytování vysavače Electrolux

Občas přestane fungovat náš vysavač Electrolux aeroperformer MIM1, po čase to zase běží. Zřejmě nějaký kontakt uvnitř.
Nepřišel jsem na to, jak tento přístroj odkrytovat, abych se dostal k živým částem, šroubky tam nejsou, zřejmě jsou panely nějak nacvaknuté. Zatím jsem raději nepoužil násilí.
Nevíte někdo, jak to je provedeno? Nebo nedají se někde stáhnout servisní návody?

Děkuji.

Řešení:

Díky za odkaz. Už jsem něco našel!

Mívám problém při vyhledávání zadat dotaz, když neumím anglicky.
Ještě jednou díky.

To sa nestava, to je pravidlo...hlavne pri nb.
Raz sa mi stalo, ze mi po zlozeni nb zostala jedna skrutka...tak som sa nastval rozobral to cele este raz a velmi peclivo som do kazdej diery strcil skrutku.
Vo finale mi zostali 2.
Odvtedy ak sa mi nieco take stane tvrdim, ze som ten notebook vytuningoval a odstranil z neho zbytocny material.

po čase to zase běží.

Možná stačí jen vyprat filtry. Vysavač může být zadušený a akorát vybaví tepelná ochrana.

Kdysi jsem opravoval podobně reagující vysavač a pomohla až výměna potenciometru v regulátoru otáček. Prostě se vydřel a jezdec neměl dobrý kontakt.