Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ozonový generátor

Dobrý den , v posledních dnech se objevují zprávy ohledně dezinfekce ozonem , a mimo jiné i zprávy jak je ozon nebezpečný pro lidský organizmus,tak mám dotaz , máme čističku vzduchu s ionizátorem v ložnici a v návodu není žádná poznámka o tom ,že by v době čištění neměli být přítomny osoby , je nějaký rozdíl mezi ionizátorem a generátorem ozonu .děkuji za objasnění

ono na něm není nic moc zdravého,

Mě to neříkej, měli jsme to v práci a teď to máme doma u bazénu jako ozonovou lampu na hubení breberek. No a ze školy si to ještě taky pamatuju. Maturita z chemie za 1.
Ještě mám taky v paměti amatérská horská slunce, vyrobená z pouliční výbojky. Jo jo. Sag mir wo die blumen sind...