Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrická řezačká na dlažbu

Dobrý den.
Budu obkládat koupelnu mramorovou a částečně žulovou dlažbou 40x40 cm tloušťka 1.5cm až 2 cm . Prosím poraďte jakou koupit eklektickou řezačku nějaké slušnější úrovně, ale ne profi. Hlavně aby neštípala okraje a držela rovný řez . Myslel jsem npř. Scheppach FS 3600 nebo mate jiný tip.

Děkují Lupek

Radsi bych postupoval tak aby mi dorezy zbyly na dva dny prace a pujcil si profi stroj, nez riskovat ze znicim material. Pripadne bych aspon na cast koupelny poizil rychletuhnouci lepidlo, aby pujceni nestalo majlant.