Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka nádobí Indesit DSR 15B1 EU

Dobrý den,
mám prosbu ohledně myčky nádobí Indesit DSR 15B1 EU.
Dnes jsem ji zapla, vodu napustila, asi nádobí oplachla a tím skončila.
Neotevřel se zásobník na prášek, ani neměla snahu vodu vypustit. Vyčistila jsem filtr na dně myčky, vodu vybrala, myčku položila, aby se všechny voda vylila. Zkontrolovala hadici a nic.
Nevím, jak se dostat do čerpadla a popřípadě ho vyčistit. Nejspíš filtr vrní i když je myčka vypnutá, ale je v zásuvce.
Asi filtr smrděl po plastu a byl teplý. Ten jsem našla po odklopení dna.
Je možné ji nějak zachránit, má 3 roky, nebo mám koupit novou? Velice děkuji za pomoc. Yvona z Prahy.??

Jedině nějakej Pražák, kutil zběhlej trošku v myčkách, dobrovolník, lidumil. :-) Takhle na dálku se závady těžko někdo dopátrá a i kdyby zázrakem ano, tak vy to zřejmě dohromady nedáte. Jestli má tři roky a nebyla z nejlevnějších, tak by snad i stálo za to si tu závadu nechat "nacenit" a pak rozhodnout.

Vypadá to na topné těleso myčky protože při programu ohřevu se odemyká pouzdro s tabletou do té doby jen oplachuje do myčky se dostanete zespodu je tam kryt ten odděláte a celé ústrojí myčky na vás vykoukne vše bych rozebral a vyčistil bordel se tam dostane a už v uložení topné spirály neproteče dostatečný proud vody a myčka to vyhodnotí jako chybu(což je) a myčka se vypne.