Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojeni vypinace na svetla - 2x CYKY kabel 3x1.5

Ahoj,
bohuzel resim po zednicich jednu prasarnicku. Natahli mi kabely na svetla tak, ze do kazde krabice pro vypinac vede CYKY kabel 3x1.5 z krabice a odchazi dalsi CYKY kabel 3x1.5 na svetlo, viz. prilozene foto. Nejsem elektrikar, ale svetla i zasuvky si bez problemu zapojim, ale tady moc nevim co s tim. Jak v tomto pripade co nejjednoduseji zapojit vypinace?
Diky
Luda

Je to běžná instalace kabelů. Je to proto, aby zbytečně nebyly další rozvodné krabice. Zda jde jen o obyčejný vypínač, tak se v krabičce propojí modré a želenožluté wagosvorkami a hnědý zapojíš před vypínač.
Kdyby se jednalo o schodišťový, nebo dvojitý vypínač, tak by bylo zapojení jiné a takto přes počítač se nedá přesně říci.