Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přílišná citlivost přístupové čtečky

Ahoj, ve firmě máme čtečky a když kolem nich projdu s přístupovou kartou i na několik deístek cm daleko, čtečka zareaguje a otevře dveře. Při odchodu to způsobí nezamčení dveří, jelikož po takovém aktivaci vyleze dřív západka zámku a dveře se už neuzavřou. Jak to vyřešit, pokud nepůjde snížit citlivost čtečky? Lze něčím odstínit? Např. olověnou deskou směrem k procházející osobě? Protože to takto dělá, i když mám kartu třeba v bundě. Díky za pomoc. Typ systému teď z hlavy nevím.

A Ty si čítal co jsem psal? (Asi nie).

Jak to vyřešit, pokud nepůjde snížit citlivost čtečky? Lze něčím odstínit?

Jasně, ale teď mě zajímá, jestli vůbec lze o takovém odstínění uvažovat?

Samozřejmě to budeme řešit s dodavatelem, mě jen zajímá, jestli je to technicky možné, kdyby citlivost nebylo možné snížit. A proč se na to ptám? Protože mě to prostě zajímá!

A Ty si čítal co jsem psal? (Asi nie).

a navrhuješ olověnou desku. právě proto ti psali, že se máš obrátit na výrobce, než sem psát pitomosti.

co můžeš udělati hned, než ti krásná alenka zvedne spotřební daň:
cestou do práce si koupíš doutníčky v plechové krabičce. s příchutěmi bych to nepřeháněl. rozměrově ten větší čtverec, ať se tam vleze karta.
doutníčky vykouříš cestou nebo je strčíš do stojánku na tužky, a krabičku otestuješ.