Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stopková freza na hrany

Zdravám.
Jsem dostal horní frézu na dřevo a je u toho sada univerzálních fréz v takove dřevěne krabce.
Asi ji moc nevyužijí, ale když už je doma, bych chtěl do ní alespon frezu na zaoblení hran.
Poradite?
Budu použivat moc malo, tak klidně ali.
Co je toto?

Je tam toho spousta a za hubaka.
http://www.chinaexpress.cz/cs/item/1pc-8mm-Shank-Wood-Router-Bit-Straight-T-V-Flush-Trimming-Cleaning-Round-Corner-Cove-Box/32944382894.html

Dobrý den,
v té "dřevěné krabičce" s frézami bývají většinou dvě frézy na zaoblování hran, menší a větší poloměr. Kvalita odpovídá hobby provedení. Cena těch fréz v odkazu napovídá, že jde také o kutilské provení. Profi frézy jsou cenově poněkud výše.

moje rec. nedavno jsem si poridil Makitu RT700C, takova mala kocicka je to. Zkousel jsem i tyhle hobby veci a jsou pro zlost. Potom jsem koupil spolu s cinkovacim pripravkem i frezy od IGM (snad to neni reklama, ale on stejne cinkac nikdo jiny u nas nedela) a to je uplne jina liga.

svoje zkusenosti bych pausalizoval jako ze freza pod 500,- je tezka improvizace a nevyplati se to