Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba vlečky za malotraktor a vyřešení kol

Ahoj všichni. Mám koupený malotraktor Kubota a chtěl bych si k němu udělat nějakou menší vlečku. Sestavit rám, čela a bočnice, to není problém. Nevím ovšem, jak udělat kola. Jak byste to udělali. Navařit tam z něčeho celou nápravu? Nebo jen navařit z boku náboje na kola?

Díky za každý tip

Záleží jakou nosnost má mít vlečka a co chceš použít za kola. Osobně bych za Kubotu sháněl nějaký starý požární vozík a upravil si ho k obrazu svému. Je možné z vrakoviště sehnat nějakou celou zadní nápravu a na to to postavit. Nevím jakou Kubotu máš na mysli. Pokud je to nějaký chcípák tak ti bude stačit dvoukolový vozík. Také je možnost sehnat nějaký vozík za automobil bez papírů. Když jsem něco levného sháněl za traktor s papírama tak jsem nakonec koupil vozík za automobil a na spodní závěs koupil šroubovací kouli.