Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrická koloběžka

Dobrý den,bydlím v bytovce,jsme SVBJ.Musela jsem prodat Babettu,garáž nemám a ve sklepě být (prý) nemůže.Je v ní benzín.Chci si koupit elektrickou koloběžku.Otázka zní: Může být ve sklepě, za předpokladu,že se bude baterie vyjímat,neboť se také musí nabít.Nikdo není schopen mi dát uspokojivou odpověď,proto se ptám zde.Děkuji za všechny odpovědi a přeji hezký den.

A) V prípade Babetty - mali pravdu - pretože horľaviny a veci s horľavým obsahom nepatria do priestorov obytných domov.
B) Dá sa so susedmi dohodnúť o tom, že el.kolobežka sa tam bude dobíjať. Lenže!!!!
V spoločných priestoroch je elektrina tiež spoločná - každý platí elektrinu v spoločných priestoroch pomerne a tým pádom by si TY bola oproti ostatným ZVÝHODNENÁ (pre SVOJU potrebu by si odoberala energiu, na ktorú prispievali všetci ostatní).
Kolobežka nie je auto - môžeš si ju predsa brať k sebe do bytu a tam si ju dobíjať a spotrebovaná energia pôjde cez TVOJ elektromer a aj si to zaplatíš. Preto - radšej doma - inak by niekto mohol namietať, že si ju dobíjaš na úkor iných a oheň je na streche.