Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespíná elektrické čerpadlo u skútra

Ahoj,dokázal by mě někdo poradit s elektrikou u skútra?Najednou přestalo jít benzínové čerpadlo.Snažím se podle schématu jít krop po kroku ale né a né to odhalit.Vše je v pořádku ,měnil jsem relé ,řídící jednotku ,spínačku.
Nicméně při zapnutí klíčku , nesepne relé co spíná právě 12V k palivovému čerpadlu.Propojil jsem tedy PIN 9 s PINEM 2 (uzemění) a čerpadlo se rozjelo....nicméně nevím jak dál.Správně má čerpadlo běžet jenom chvíli tak 5 vteřit a pak vypnout dokud skutr nenastartujete a pak se až sepne....
http://imgbank.cz/images/2020/02/13/schema-maxon2.jpg

http://imgbank.cz/images/2020/02/13/schema-maxon.jpg

děkuji za radu

Dobrý den,proměřte multimetrem kabely od spínačky k relátku,toto vypadá,že může být někde zlomený kabel.Dále bych hledal co odpíná obvod čerpadla po otočení klíčkem ,nikdy jsem nepřemýšlel,jestli je to řešeno tlakovým spínačem,nebo zvýšeným odběrem motorku při natlakování elektronicky.Zmiňovaná místa propátrat jak pracují.:-)