Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka AEG porucha i20

Myčka u konce cyklu hlásí poruchu i20, po resetu dokončí praní asi normálně, nádobí je čisté a v myčce nezůstává žádná voda. V servisním módu hlásí chyby id1, i41, iF1, jednotlivé funkce v servisním módu běží bez problému (vypouštění, napouštění, ohřev, otevření tablety, cirkulační čerpadlo), jediné co nevím, jestli funguje, je sušení, v servisním módu u této funkce není nic slyšet. Veškeré hadice a sítka jsou vyčištěné a odpad průchozí. Může mi prosím někdo poradit, jak dál postupovat při detekci závady?
díky

Mám ten samý problém znovu po pul roce.
Před pul rokem jsem vyměnil čerpadlo, čidlo hladiny, hadice a je to tu znovu. Po odmacknutí poruchy cca 3 - 5x to proces dokončí.
Myčku jsem rozebral vše je průchozí, čisté a nemůžu přijít na to co to dělá