Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transformátor pro halogenové osvětlení

Dobrý den,

v nájmu po nastěhování nešla na baru jedna halogenová žárovka gu5,3 20W.
Bohužel já blbec jsem tam dal 35W a nezkontroloval maximální výkon trafa což byl 60W.
Takže jsem tam měl žárovky 20W,20W,35W.

Po dvou dnech trafo odešlo.

Je možné aby ho někdo zvládl dát dohromady ? Nebo tohle přetížení je už fatální pro trafo.

Trafo massive ael 4112500 , děkuji za odpovědi. Příjemný zbytek dne.

Nové trafo je velmi levné, vůbec se nevyplatí se v tom vrtat (už proto, že je to beztak čínský klumpr který nevydrží ani 25% přetížení :-)). Ale když už to rozhodíte, nezvážíte použití LED svítidel? I když jste jen v nájmu, mohlo by to být v důsledku levnější.