Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna benzinové hadičky v nádrži motorové pily POULAN 2250

Dobrý den.

Má někdo zkušenost s výměnou palivové hadičky v nádrži u motorové pily POULAN 2250 ? Je to v prostoru nádrže s filtrem paliva a odvodu paliva do karburátoru. Prostor pod víčkem nádrže je pro manipulaci ( nasazení hadičky k odvodní trubičce ) strašně malý. Je možno postupovat i jinak než tímto prostorem? Dík za odpověď.

Pepan

Uz sa mi raz taketo nieco stalo, sice na krovinoreze, ale pristup tiez na hovado.
Nepamatam ako som to spravil, len viem, ze sa mi to nakoniec svojpomocne podarilo.
Nieco sa mi mari, ze povodne som chcel meit tiez len rozpadnutu hadicku, ale tu som tam nevedel nasadit a nakonieco som menil hadicku aj s filtrom...mam pocit, ze som to musel cele rozobrat a vytiahnut?!
Fakt si nespominam, ale ked som to dokazal ja musi sa to podarit aj tebe;o).
Edit: Uz som si spomenul...do nadrze prichadzali cez tesnenie 2 hadicky, to cele tesnenie som vytiahol aj s hadickami a tu poskodenu vymenil spolu s filtrom. Predpokladam, ze na pile to bude obdobne.
Inak vytiahnut to tesnenie spolu s hadickami slo dost blbo.