Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektro stavebnice.

Objednal jsem si Triakový regulátor 628B v domnění že ho budu moci hned používat, ale přišla mě stavebnice. Neznáte někoho ochotného radioamatéra kolem Plzně, do by mě to dal dohromady? Samozřejmě to zaplatím. Děkuji.

Jo, přesně tohle jsem koupil, ale nepředpokládal jsem že to je stavebnice. :.( Ten návrh co jsi poslal vypadá zajímavě, půjdu do toho a tu stavebnici zkusím dát dohromady sám. Kdysi jsem se v elektronice vrtal.Díky.
Jo, a kdyby někdo chtěl, mám tu mraky elektronické bižuterie, stará i nová součástky, spoustu všelijakejch elektornickejch krabiček, atd. Je mě to líto vyhodit, někomu by se to hodilo. Dám to zadarmo za odvoz. No zadarmo, pulitřík rumu bych za ochotu neodmítl. :-)

Nebylo by nejjednodušší stavebnici odnést do nějakého elektrotechnického učiliště v Plzni nebo okolí a poprosit je, jestli by to na počkání někdo v odborném výcviku osadil, zapájel a vyzkoušel? Měl by to jako pěknou jednoduchou cvičnou práci a na odměně se můžete domluvit.