Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montáž elektrického otvírače do plastových dveří

Nemontoval zde někdo dodatečně elektrický otvírač do plastových dveří? Jde mi o to, do jaké míry je to podomácku proveditelné a jak se to případně přesně dělá - jaký zvolit, k čemu přichytit, jaké rozměry jsou určující, na co dát pozor apod.
Samozřejmě bych si dokázal stanovit svůj vlastní postup zručného kutila, ale rád bych se vyvaroval možných chyb a nerad cestou pokus-omyl objevoval jinými již dávno objevené. Uvítal bych tedy radu z praxe od někoho, kdo o tom nejen někde slyšel nebo četl, ale prakticky prováděl a neskončilo to pořízením nových dveří.

Než špekulovať nad týmto, rozhodni sa pre hento-toté: https://profi-rekuperacia.sk/co-je-rekuperacia/

Nemôžem si vynachváliť, oknám sa nevenujem, ako je rok dlhý, neotváram, nebaštrngujem, žiaden hmyz, ščela čo človeka furt ščípe, roje ôs a osičiek či mravce, svine krpaté, lozivé sa mi netlačia domov spolu s uščipaščnými komárom-ba. Žiadne sítka, mriežky na okná a dvere v lete nemusím inštalovať, žiaden prievan pri zmene počasia, víchrici, pľúšti, pliage, sľote pri americkom, kapitaľistickom, antisociaľistickom tornáde nehrozia.

V letnej kuchyni zostávajú pootvorené ventilačky a každým rokom mi nanesú z rybníkov, z pobrežného ilovitého blata, do interiéru, do hlinených trubičiek hniezd kokónov v celých rojoch, húfoch, stádach, hejnách blbé osičky. Mám blata v kuchyni v každom rohu každoročne po lete už aj v dierkach vnútri mikrovlnky, bordelu, ako od lastovičiek. No ak ak na jeseň nezatváram, zase sa objavia na strope na dlhých nohách tie pohojdávajúce sa pavúčiky s malým telíčkom. Dvere do solitérnej vínnej pivnici nezatváram, tu sa mi usídli zase v podzemí netopiere.

Skvělé, že jste sem tuto otázku dal. Také o el-zámku domů přemýšlím, protože máme dvougenerační dům a žijeme v druhém patře. Lítat dolů se nám také pořád nechce, žena těhotná... Instaloval jsme nedávno audio telefon Tesla Stropkov, takže budu asi vybírat el zámek od této firmy...