Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrová stěrka

Ahoj,dělal jsem na stropě v koupelně celoplošné natažení stěrky od soudalu a po natažení,vybroušení a vymalováni jsou vidět místy jakoby prohlubně .Podle mně se stala chyba při nerovnoměrném nataženi.A tak se ptám,pomuže mi tento hřeben https://www.hornbach.cz/shop/Spachtle-Modulan-R1-250mm/5888436/artikl.html?sourceArt=5803367&url=5803367&trackArticleCrossType=pa a poté stažení fasádní špachtlí do roviny?Nebo máte někdo jiné rady,jak dosáhnout rovinnosti?Děkuji

Ten hřeben bude pořád kopírovat to po čem pojede. Spíš něco hladkýho širšího, respektive delšího. Ale taková drbačka na stropě bude chtít spíš někoho s grifem. Aby to měl prostě v ruce.

Souhlas... 600mm délka třeba... https://www.levne-naradi.cz/p/sterka-fasadni-nerez-600-mm?gclid=CjwKCAiAg9rxBRADEiwAxKDTujp7rDVATQcDc3R3szIPcgSBlzzWS3dda_km8UGgAtE351KOMsyXzRoCEcMQAvD_BwE
Já to taky zmastil a radši jsem si na to zvyknul, než bych to dělal znovu...

Též pomůže změna osvětlení - aby paprsky dopadaly na strop více kolmo a "neplazily" se rovnoběžně s ním. Což se snadno řekne ale hůř udělá.