Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění zápachu z cigaret ze stropních kazet

Dobrý den, prosím o radu.

V bytě na stropě jsou polystyrenové kazety "provoněné" cigaretovým kouřem.

Rád bych se zápachu zbavil bez nutnosti kazety vyměnit za nové.

Existuje nějaký nátěr, kterým by to šlo přetřít a smrad tak eliminovat? Četl jsem, že by mohlo před nátěrem pomoci otírat octem s vodou, pak nechat oschnout.

Děkuji vám!

Jednou známí rekonstruovali hospodu. Taky tam měli po přechozím provozovateli tyhle vkusné polystyrénové "štuky" a taky nasáklé kouřem. Vzali Bobcata, zdvihli lžíci až ke stropu a pojeli to tam a zpátky. Vyřešeno.