Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem demontáž řemeničky.

Skromný dotaz.Nemáte někdo zkušenost s demontáží řemeničky z komutátorového motoru z pračky?má to průměr 24 mm a je drážkovaná pro plochý řemínek.Můj pocit je že je naražena na hřídel motorku .Jenom si nejsem jistý jestli je na kuželu a nebo nalisována za tepla.Závit zřejmě nebude protože to má pravý a levý chod.Demontoval jste to už někdo? Díky za odpovědi.

Dneska jsem to stáhnul.Hřídel je mírně navroubkovaná .Šlo to trochu ztuha ale šlo.Dvoupaknový stahovák si s tím neporadil.Je to malý průměr řemeničky a tak měl tendenci sklouzávat.Sundal jsem to stahovákem Podkovou.Kdysi jsem jich pár vyrobil když jsem ještě pracoval.Je to motorek z pračky Candy.Komutátorový,Mám pocit že to je v těch cenově levnějších pračkách.