Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se vkládají fotky do fóra na Jeep fóru?

Přihlásil jsem se nově na JeepFórum a zadávám otázku do fóra. Potřebuji vložit pár fotek k dotazu, ale nevím, jak se to k otázce vkládá. Dole je jenom čtvereček s možností zatrhnutí s textem "Nahrát hned i nějaké obrázky". Ale po jeho zatrhnutí se v něm objeví pouze zatrhovátko, ale neotevře se žádný přístup k možnosti vložení fotky. Nevít někdo, jak se zde ty fotky vkládají. Do textu otázky je uvádím a tak bych nerad, aby po zakliknutí odeslání odešla ta otázka bez těch fotek. Případně, jestli ne tento server někdo "chodí", i kolik fotek je možno vložit naráz? Dík za reakce.

Toto je ten úžasný systém nahrávania obrázkov do fóra, keď nájde niekto neaktuálne (napr. 3 roky staré) fórum a nič sa nedozvie (aj keď by sa mohol, lebo až také neaktuálne to nie je), lebo obrázky sa už nezobrazujú a tým pádom je to úplne naprd? 3-[ ;-)

Ano, to je přesně on. Nárokuješ si něco vzhledem k tomu, žes za to nezaplatil ani korunu?

Stěžovat je třeba si provozovatelům bb fóra. Existují řešení, jako je například poradna.net, kam je možné screeny uploadnout a taky tam zůstanou.

Nebo si může tazatel pořídit placenou službu a tam mít svoje screeny do alelujá.

A to mám platiť za to, že sa chcem pozrieť na niekoho fotku z pred troch rokov napríklad?

Ja som rád, keď existujú fóra, kde sa dajú uploadnúť priamo fotky a v prípade, že ich chce niekto zobraziť, tak sa musí zaregistrovať mi nevadí...

Víš, je to i o prostoru. Když si založíš fórum (zdarma) někde, jsi obvykle omezen nějakým místem na discích, kolik ti poskytovatel "přidělí", moc toho obvykle není. Fotky, a soubory zabírají mnohonásobně více bajtů než text, proto na fórech často soubory není možné vkládat. To by si museli jeho provozovatelé připlatit.

Tady máme svoje servery a "vlastní hosting", takže místo na nahrávání máme. Což ale pro nás zadarmo není; hardware ani konektivita nám do klína z nebe nepadá.