Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdelenie faze na viac isticov

Potrebujem pridat kabel na novy istic do bytovej rozvodnice . . . problrm je, ze momentalen je na vstupe vypinac, 63 A, ktory ma na vystupe uz osadene 2 kable, treti tam nedostanem. najlepsie by bolo, dat na vustup kabel do nejakej svorky a odtial natiahnut povodne a aj novy, nieco taketo wago870-832
alebo ine riesenie? Neviem ake je istenie na vstupe, je tam 3faz, bytovka. Zatial mam len obrazok na predbezne zhodnotenie.

To by bolo OK, zajtra idem pozriet ake tam maju istenie, lebo sa mi to nezda, v bytovej rozvodnici maju (podla foto) hl. vypinac 3x63A :-), a tie spojky (potrebujem spojit 1 vstup a 3 vystupy) su na 4 pozicie len 25A . . . len tak dufam ze v bytovke bude standard, 25A :-). Maju aj silnejsie, ale len na 3 kable . . . tie by som mohol spojit ako vravis, , ale zase len na prierez 4 . . . No, uvidim na mieste. Este som rozmyslal, ze ak by bol hlavny vypinac, ktory ma , obdobne ako niektore istice, na vystupe 2 pozicie, to by uplne stacilo . . . ale nic take nevidim, len jedna diera, a cpat tam 3 vodice mi nepripada mooooc koser . . .