Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akuvercajk v akci z Mountfieldu?

Koukal jsem dnes co za akci mají v Mountfieldu. Zaujalo mne tohle, upozornil jsem na to syna, zrovna si zařizuje nový byt:
https://www.mountfield.cz/aku-zahradni-technika?strana=2
Třeba ta kotoučová nebo přímočará pilka.

Chci se zeptat, zda s tímhle vercajkem má někdo zkušenost, třeba jak dlouho se s tím může kutit než se to vybije a jakou životnost mají ty baterky. Případně jestli ten vercajk není moc poruchový.

Tak v každém případě musíte koupit k tomu baterku a nabíječku. V Mountfieldu jsou brutálně drahé náhradní díly. Pokud jsou. No a zrovna tato ocaska se povětšinou používá doma, kde už většina lidí má zavedenou elektřinu. Takže můj pohled a rada zní: Než kupovat za nějakých 2500 chinašit akuocasku, tak raději koupit ocasku na 230 třeba tuto: Makita JR3050T. No a průzkumníci si můžou natáhnout prodlužovačku. :)

Jak už píše Kiksfix.Zeptej se syna,zda potřebuje a touží po akunářadí.Na doma je to celkem zbytečné,kromě akušroubováku.Než hodiny nabíjet akumulátory a za pár desítek minut zvlášť u pil a dalších věcí s větším odběrem řešit pokles výkonu a nabíjet znova,to je jednodušší natáhnout prodlužovák i na tu zahradu.
A pozor,akce Mounfieldu vše za 1/3 je jen reklamní trik,za podobné ceny se podobné zboží koupí i jinde.

Chci se zeptat, zda s tímhle vercajkem má někdo zkušenost,

...„Zajisté že vám úplně rozumím,“ odpověděl Švejk. „Vy mluvíte podobně jako klempíř Pokorný v Budějovicích. Ten, když se ho lidi optali: ‚Koupal jste se už letos v Malši?‘, vodpovídal: ‚Nekoupal, ale zato bude letos hodně švestek.‘ ...

:-D