Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostická hlavice - Android ?

Máte někdo zkušenost a nebo tip jen na samostatné termostatické hlavice ovládané nejlépe s aplikaci android. Chtěl bych je nezávisle umístit na dva radiátory v bytě. Jsem často na cestách a tak bych uvítal, kdybych si již cestou domu mohl na dálku zatopit v jednom a nebo druhém pokoji. Moc díky

Díky za tip ;-)

Hledal jsem a našel jsem třeba zajímavou Netatmo Radiator Valves u které jsem se dočetl "výchozí aplikace totiž neumožňují například začít vytápět domov ve chvíli, kdy opouštíte zaměstnaní, či se přiblížíte do určitého okruhu svého domova" Chtěl jsme jen jistou nějaké plně ovladatelné mimo domov.