Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koaxial vystup ze settopboxu

Dobry vecer. Cetl jsem par clanku o zapojeni DVBT2 set top boxu k televizi a neni mi uplne jasne, k cemu je koaxialni vystup na set top boxu. Puvodne jsem myslel, ze pripojim antenu na vstup a do vystupu koaxialni kabel a to do televize, ale cetl jsem, ze k televizi se propoji HDMI kabelem. Tak se ptam, na co je ten koaxialni vystup? Dekuji za reakce, zdravi Petr

jde o to jak je označen: Průchozí anténní signál bývá Ant.IN a výstup Ant.OUT. Pak je ještě možnost výstup RF nebo RF mod. což je modulovaný výstup pro TV které nemají ani HDMI ani SCART, a TV se musí naladit na některý z kanálů 1-9 kde se pak provozuje ten STB na němž se naladí programy. Neplést si s RF IN a RF OUT což je anténa jak popsáno výše.

Je to tak jak píšeš, ale modulovaný výstup už se léta na STB neobjevuje a RF průchozí antenní v poslední době taky začíná mizet. Z pěti typů, které jsem měl teď v ruce ho měl jediný(MAXXO senior) a ještě k tomu musel být STB zapnutý, aby signál procházel ven. Kromě toho byly IN a OUT konektory těsně vedle sebe, takže silnější konektory se nevešly.
[88639-maxxco-jpg]