Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vinylová podlaha do koupelny

Zdravím, z okolí slýchám rozdílné názory na vinyl do koupelny (ne mojí). Tchán v žádném případě, dva kamarádi z oboru se neshodli a pan ve Vpodlahách mi doporučil nějaký well-click vinyl. V koupelně je jen pračka, sprchový kout s vanou (vyvýšený) a umyvadlo. Bývá tam vlhko, ale prý nikdy neměli problém s plísní, žijí tam rok a něco. Co myslíte vy? Dali byste ho do koupelny? Dík

Jaký vinyl? Pokud to budou lepené lamely, neviděl bych v tom problém (podlep v celé ploše, zaválcováním vtlačené lepidlo i do spár mezi lamelami), i výrobci se tomu nebrání (když to rovnou nedoporučují)… Pokud to má být systém click, tak už bych byl velmi opatrný - hrozí zatečení vody skrz zámky v lamelách pod krytinu, a to s sebou nese riziko plísní… Řezy (lidově řečeno PVC) je obdobný problém, jako click…