Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosezené sedáky na pohovce

dobrý den,

máme asi 2 roky starou sedací soupravu (téměř tento typ http://www.obydleni.cz/sconto/wp-content/uploads/2017/09/Sconto-Sedac%C3%AD-souprava-LUMIO.jpg ) a po krátké době se nám pěna, na které sedíme, už dost proseděla..
hledám možnost, jak si doma buď pěnu vyměnit nebo jednoduše "udělat", aby se na sedácích zase sedělo lépe?

řemeslné práce na odbornou výměnu jsou natolik drahé, že je lepší si už koupit novou, a to úplně nechci..

nemá s tím někdo zkušenost?

Děkuji za rady

Za dva roky prosedět sedačku svědčí o "kvalitě" výrobce.
Jediné, co mě napadá je hledat inspiraci na you tube.
Osobně mám pocit, že asi dojde k částečnému obnovení kutilství, neb jak píšeš, některé práce jsou k nedoplacení se.

Jedine reseni je rozparat, koupit kvalitni sedakovou penu nebo jinou vypln, tu vhodne seriznout, vlozit, zasit. Vysledek bude zaviset na vasi sikovnosti a na to jak jsou reseny svy atd. Aniz bych vas chtel podcenovat, tak se bojim ze jako nove to nebude. Do budoucna jedine kupovat kvalitnejsi vyrobky, ono se to vyplati.