Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjené akumulátoru

Ahojte všichni prosim vás potřebuju poradit jsem mladej nezkušenej kluk a nabíjim si baterku na motorku, stane se něco když jí nechám tak 18 hodin na nabíječce může se něco stát nebo něco ? ( je to nabíječka kde se neštelujou Ah ani nic ) - vypne se sama nebo ?

Pokud tu baterku potřebuješ nabíjet, tak je patrně v háji buď baterka nebo elektroinstalace motorky že se baterka nedobije při jízdě. Tak bych hledal především tam. Pokud je baterka vybitá dlouhým stáním, tak ji chvíli tou nabíječkou oživit a pak nechat dobít delší jízdou.