Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojovací desky bez děr

Dobrý den,

scháním takovouto desku268-0490-spojovaci-deska-200-x-300-x-20.html, ale bez děr. Prostě klasický plech ve formátu 200 x 300 mm, 2-3 mm tl.
Nedaří se mi to nikde najít, pouze plechy 1 x 2 m, nebo když už, tak je to za cenu rakety na měsíc. Nevíte kde by to mohli mít. Popřípadě dalo by se něco takového sehnat třeba ve sběrných surovinách?

Jirka44 tak nevím zda ten odkaz je v cajku. Schválně jsem si tam zadal rozměry pozinkovaného plechu 300x200x3 mm a cena vyšla 1500,-Kč a to bych je šel nakopat někam. Celá tabule totiž stojí do 2000,-Kč. Osobně bych našel v okolí nějakou kovovýrobu nebo klempířství a tam se poptal. V tom kovošrotu to je také možné zkusit.

Šmarjá, to jsou ceny za kousek plechu. Musí to bejt zinkovaný?
Jinak bych našel nějakou zámečnickou dílnu, kovovýrobu, nebo zemědělskou opravářskou dílnu, kde mají padačky a dělají s plechem. Takový kousky by asi nasříhali z odpadu. Asi podstatně levněji.
Záleží ale také kolik kusů je potřeba.