Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychla surna oprava strechy

Mokrú plochú strechu nemáš šancu opraviť. Navyše je možné, že zrovna nezateká v mieste pomyselného poškodenia, ale napríklad v odcerenom, odlepenom, deravom ohybe lepenky smerom na obvodovú, oplechovanú atiku. Voda pod lepenkou, stropných paneloch, stečie aj niekoľko metrov na iné miesto priesaku.

Vrstvené nátery tekutými lepenkami prekladané mriežkovanými výstužami, perlinkou, sú velice slabé, dočasné riešenia. To už je lepšie okolo 21 júna počas dlhodobého sucha, Slnka v nadhlavníku, zaliať komplet plochu asfaltových pásov penetrákom Alp, ktorý organickými rozpúšťadlami naleptá narušený podkladový asfalt než zatvrdne.

Najlacnejšie riešenie z dlhodobého, bezúdržbového časového horizontu desaťročí, je odvetraná, konštrukčná šikmina s novou povrchovou izoláciou proti vlhkosti z ktorej voda, sneh, námraza odtečie pod spádom do odkvapu,
http://www.stavoizola.com/oprava-a-zatepleni-ploche-strechy-rodinneho-domu-radovky-trebic

než lepiť, ako lastovička, nové pásy bez záruky zatekania.

Zavolaj si odborníkov od fachu na bezplatnú obhliadku, len nie nejakú cigánsku partiu vagabundov, šlendriánov, šmelinárov, zlodejov, ktorých povyrážali zo stavenísk alebo z imperiaľistického, amerického západu pre ich lajdáckosť a neschopnosť.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny