Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba koncesionářského poplatku

Dobrý den,
koncesionářský poplatek se platí za osobu nebo za dům? Bydlíme v jednom domě společně s rodiči manželky. Poplatky za TV a rozhlas platíme s nimi na půl. Před asi dvě roky jsem si nechal na zahradě udělat přípojku elektřiny a nyní mě přišel dopis, že jsem v databázi jako neplatič a ať doložím, kde platím povinný poplatek.
Tak co teď s tím?

Já se po přechodu na DBV-T2 chystám dát televizory do sběrného dvora a už si nové nepořídit. Už se těším na to, jak budu odhlašovat poplatek, protože jsem přestal být držitelem televizního přiímače. Můžete to udělat stejně :-)