Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký omyvatelný závěs a uchycení u pracovního stolu v kuchyni?

Dobrý den,

sháním omyvatelné závěsy v paneláku k pracovní mstolu v kuchyni.
Chci zakrýt věci pod stolem. Nyní tam jsou látkové závěsy a je to stále špinavé nebo zacákané.

Fotografie na ukázku

Co by jste mi doporučili? Nějakou omyvatelnou látku nebo ubrusovinu? Jak to uchytit?
Nyní tam jsou jen stahovací PVC pásky a mezi tím guma, stále se to prověšuje.

Děkuji za nápady, zkušenosti.

Vůbec bych tam nedával závěs (vzhled nic moc). Koupil bych v nějakém hobby obchodě plátěnou berevnou roletku patřičné šířky a přišrouboval zespoda na desku. (Když už závěs, tak aspoň na pevné tyči, např. záclonové a materiál třeba ustřihnout ze závěsu do sprchy)