Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem auto felicie-asi půl hodiny jízdy, zastavím a hrozně horká kapota ,maska, blatníky,reflektory pne

co může být za příčinu,když asi po půlhodině jízdy, zastavím a mám hrozně horkou kapotu ,masku,blatníky, pneu i světla.teplotu ukazuje asi 100 stupnů celzia.Ventilátor běží a po určité době vypne asi 2 minuty.pravé přední kolo asi přibrzduje, protože je také hodně horké.Nevím jestli není třeba chladič přicpaný a nebo zavzdušněný.

No, kapota bude od motoru horká. Světla zase od žárovek.
Proveďte kontrolu stavu chladící kapaliny, zanesení chladiče a ano, i vodní pumpa nemusí správně honit vodu.Na zimu si někteří zoufalci vkládají před chladič dečku, třeba ji tam máte.Nemusí taky otevírat termostat.
Horké kolo může být od seklé destičky a nebo nepohyblivého třmenu.Lze rozebrat a opravit.