Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podkladovy beton z pisku a cementu

Zdravim,
predelavame barak a zbylo nam dost pisku a cementu. Rad bych ho vyuzil na podkladovy beton pod dlazbu na chodbe v tloustce cca. 3 cm. Co vy na to? Pri objemovem pomeru 1 dil cementu 42.5 a 3 dily pisku by mel vydrzet vse. Zbavim se tak prebytecneho materialu.
Diky
Ales

Ano, souhlasím. Na netu je spousta článků o tom, jaká je beton věda a lidi se teď bojí smíchat písek s cementem a zabetonovat tím plotový sloupek. Profi beton na přehrady a stavby samozřejmě není taková sranda, ale doma se dá použít úplně cokoliv co se týče písku a cementu.