Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr anténního zesilovače

Dobrý den,

mám chalupu v údolí, kde je dost blbý signál. Satelit jsem několikrát zkoušel, ale stálo to za prd. Vadí tomu stromy, tak jsem se vrátil k pozemnímu signálu a překvapivě to docela solidně funguje i díky zesilovači. Bohužel v něm jsou dost blbé spoje a už mi to nejde ani sletovat, tak hledám náhradu a potřeboval bych poradit, jaký si koupit. Podle toho, co jsem zde viděl v nabídce, tak se to liší velikostí decibelů, tak asi vybrat ten nejsilnější, ale já tomu nerozumím, tak prosím o radu.

Nám tam stačí v pohodě čétéčka a co bude navíc, tak jen dobře. Bohužel často se začne sekat i ČT24, nebo přestane jít úplně. Po nějaké době zas začnou jít.
Na chalupě budu až za 14dní, tak nevím jaká je tam přesně anténa, ale je hodně podobná té od Karel04 a přihodil jsem jeden nekvalitni obrázek té mé. Bohužel netuším, kde a jaké vysílače jsou v okolí, to bych se musel zeptat.